MOOG
Jako autoryzowany partner firmy MOOG GmbH w Polsce świadczymy następujące usługi:
  1. sprzedaż wyrobów firmy MOOG
  2. doradztwo techniczne - pomoc przy doborze elementów
  3. naprawy pomp wielotłoczkowych RKP (realizowanew specjalistycznym zakłądzie MOOGa w Norymbergii)
  4. serwis i naprawa serwozaworów, zaworów proporcjonalnych, serwonapędów (realizowane w naszym laboratorium we Wrocławiu)
  5. serwis i naprawa sterowników elektronicznych przeznaczonych do zaworów MOOG (w 90% przypadków realizowane również w naszym laboratorium we Wrocławiu)
Usługi
Zapraszamy do skorzystania z usług naszego laboratorium hydraulicznego, zlokalizowanego w naszej siedzibie we Wrocławiu. Wykonujemy weryfikację stanu, serwis i remonty serwozaworów i zaworów proporcjonalnych. Specjalizujemy się w zaworach MOOG, ale podejmujemy się też prac na zaworach innych producentów (Bosch-Rexroth, Schneider, Atos i inne). Posiadamy również wydzielone stanowisko do badań hydraulicznych zespołów napędowych (serwozawór + siłownik + czujnik położenia).
Zajmujemy się zarówno częścią hydrauliczną (mechaniczną), jak i elektroniczną. Usługi te świadczymy od ponad 25 lat dla małych, średnich i największych podmiotów gospodarczych z całej Polski. Na wykonane prace udzielamy gwarancji 6 miesięcy.
Ze względu na dużą różnorodność występujących typów zaworów proporcjonalnych oraz różny stopień obciążenia pracami naszego personelu, w przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy każdorazowo o kontak mailowy lub telefoniczny.

Serwokontrol Sp. z o.o. Przemkowska 15, 54-426 Wrocław
Copyright © Serwokontrol Sp. z o.o., 2019